Kubek, czapka lub ekotorba to świetny gadżet reklamowy dla Twoich klientów, współpracowników,
czy też gości i uczestników Twojej imprezy.
Asortyment: kubki, etui na telefon, ekotorba, plecaki, czapki z daszkiem, worek, plecak.

Klasyczny biały kubek

Klasyczny, porcelanowy, biały kubek. Pojemność kubka wynosi 330 ml. Jego wysokość to 95 mm, a średnica 82 mm. By jak najdłużej cieszyć się wysokiej jakości nadrukiem, naniesionym na jego powierzchnię, zaleca się nie myć kubka w zmywarce. Kubek z logiem Twojej firmy lub wydarzenia to świetny gadżet reklamowy dla Twoich klientów, współpracowników, czy też gości i
uczestników Twojej imprezy.

CENA: JUŻ OD 17 ZŁ ZAPYTAJ O WYCENĘ
Eko Torba

Eko torba, wykonana ze 100% , wysokogatunkowej bawełny o gramaturze 220 g/m2. Posiada mocne, krzyżykowe przeszycia uchwytów. Nadruk na torbie wykonywany jest metodą DTG (direct to garment), polegającą na bezpośrednim nanoszeniu grafiki na materiał. Nadruk nie kruszy się,
nie marszczy, nie kurczy, nie obciąża torby i jest niewyczuwalny w dotyku.Ekotorba z logiem
Twojej firmy lub wydarzenia to świetny gadżet reklamowy dla Twoich klientów, współpracowników, czy też gości i uczestników Twojej imprezy.

CENA: JUŻ OD 19 ZŁ ZAPYTAJ O WYCENĘ
Maseczka Kolorowa

Maseczka jednowarstwowa z nadrukiem full print. Zakładana na gumkę, dopasowuje się do kształtu twarzy i nie powoduje kłopotów z oddychaniem. Wykonana z miękkiej, półprzepuszczalnej, pochłaniającej wilgoć mikrofibry o gęstości 110 g/m2. Maska wielokrotnego użytku. Należy ją prać w pralce w temperaturze 60°C.  Dostępna w trzech rozmiarach: S (dziecięca), M (damska), L (męska).

WHO zaleca noszenie masek przez osoby u których występują objawy infekcji. Maseczka NIE JEST pełnym zabezpieczeniem przed koronawirusem. Nawet przy jej stosowaniu należy zachować pełne zasady higieny i wszystkie wskazane środki ostrożności.

CENA: JUŻ OD 20 ZŁ ZAPYTAJ O WYCENĘ
Czapka z daszkiem

Czapka z daszkiem typu TRUCKER, wykonana w 100% z wysokogatunkowego poliestru. Modny, pięcio panelowy model z panelami z siateczki, zapewniającej przewiewność i pełen komfort noszenia. Czapka w rozmiarze uniwersalnym. Zapięcie regulowane na plastikowy zatrzask, umożliwia dopasowanie czapki do kształtu głowy. Czapka z daszkiem z logiem Twojej firmy lub wydarzenia to świetny gadżet reklamowy dla Twoich klientów, współpracowników, czy też gości i uczestników Twojej imprezy.

CENA: JUŻ OD 21 ZŁ ZAPYTAJ O WYCENĘ
Worek Westford Mill Biały

Worek plecak w rozmiarze A3, o powierzchni do druku sublimacyjnego w jakości HD.
Zamykany wyjmowanym sznurkiem w tuneliku. Wykonany z wysokojakościowej,
100% bawełny. Worek plecak z logiem Twojej firmy lub wydarzenia to świetny gadżet reklamowy
dla Twoich klientów, współpracowników, czy też gości i uczestników Twojej imprezy.

CENA: JUŻ OD 29 ZŁ ZAPYTAJ O WYCENĘ