Zlecenia wykonujemy na bluzach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym. Bluzy nie
kurczą się w praniu, nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru. Sportowy look w dobrym
stylu.
Rodzaj: Bluzy z kapturem i bez kaptura, Bluzy rozpinane, Bluzy dziecięcie Unisex

Bluza z kapturem

Bluza z kapturem wykonana z wysokojakościowego materiału o gramaturze 280 g/m 2 i
składzie 80% bawełna, 20% poliester. Posiada dwuwarstwowy kaptur z troczkami w tym samym kolorze oraz kieszeń typu kangurka, wykończoną podwójnymi szwami z małym otworem na kabel od słuchawek. Przy mankietach i u dołu bluzy umieszczono ściągacze z dzianiny prążkowanej. Wewnątrz materiał szczotkowany. Bluza posiada certyfikat WRAP Worldwide Responible Accredited Production

CENA: JUŻ OD 54 ZŁ ZAPYTAJ O WYCENĘ
Bluza bez kaptura

Bluza bez kaptura wykonana z wysokojakościowego materiału o gramaturze 280 g/m2 i mieszanym składzie (80% bawełna, 20% poliester). Posiada taśmę wzmacniającą na karku; klasyczny, okrągły dekolt; ściągacze rękawów i dół bluzy z dzianiny prążkowanej; wszywane rękawy oraz podwójne szwy wykończeniowe.

CENA: JUŻ OD 62 ZŁ ZAPYTAJ O WYCENĘ
Bluza rozpinana męska

Bluza męska rozpinana wykonana z wysokojakościowego, lekkiego materiału o gramaturze
271 g/m2 i mieszanym składzie (70% bawełna ring spun , 30% poliester). Posiada rękawy raglanowe, ściągacze w pasie i przy rękawach, wykonane z prążkowanej taśmy z bawełny
z domieszką Lycry®, podwójne szwy wykończeniowe oraz dwuwarstwowy kaptur z płaskim sznurkiem w kolorze bluzy. Bluza wykonana jest z miękkiej w dotyku przędzy Belcoro ®.

CENA: JUŻ OD 63 ZŁ ZAPYTAJ O WYCENĘ
Bluza dziecięca bez kaptura

Bluza dziecięca unisex wykonana z wysokiej jakości bawełny. Posiada taśmę wzmacniającą na ramionach z pojedynczej dzianiny. Kołnierz, dolny brzeg i mankiety wykończone bawełnianym ściągaczem z domieszką lycry, zapobiegającej rozciąganiu.

CENA: JUŻ OD 36 ZŁ ZAPYTAJ O WYCENĘ
Bluza dziecięca z kapturem

Bluza dziecięca unisex wykonana z wysokiej jakości bawełny, rękawy reglanowe, dolny brzeg i mankiety wykończone bawełnianym ściągaczem z domieszką lycry, zapobiegającej rozciąganiu.

CENA: JUŻ OD 42 ZŁ ZAPYTAJ O WYCENĘ